Oferta
Reklama na pojazdach

Systemy ekspozycyjne

Oklejanie samochodów i aut Gdańsk

 

Do naszych realizacji używamy wyłącznie folii najlepszych producentów, nie stosujemy tanich zamienników.

Oferujemy:

  • całościowe oklejenie auta / zmiana koloru auta
  • naklejki One Way Vision na szyby
  • napisy, logotypy, częściowe oklejenie
  • folie magnetyczne

 

Oklejanie aut Gdańsk 

 

Oferowane oklejanie aut w Gdańsku jest przede wszystkim dopasowane do wymagań naszych klientów. Stosujemy różnego rodzaju folie. Jeśli chcesz zmienić kolor swojego samochodu, to okleimy cały pojazd. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz wpłynąć na rozpoznawalność marki, to wykonamy dla Ciebie interesującą grafikę nawiązującą do Twojej firmy.

 

Wiele osób korzysta z naklejek One Way Vision. Jest to bardzo ciekawy rodzaj folii, ponieważ z zewnętrznej strony pojazdu widzi się grafikę, natomiast z jego wnętrza nadal można swobodnie oglądać otoczenie. Równie interesujące jest oklejanie aut w Gdańsku za pomocą folii magnetycznych - elastycznego magnesu, nośnika reklamy, który przyciąga stal.Oklejanie samochodu tą folią, można regularnie zmieniać wygląd pojazdu bez konieczności korzystania z usług specjalistów.

 

Oklejanie samochodów Gdańsk 

 

Oklejanie samochodów w Gdańsku jest coraz bardziej popularne i nie można się temu dziwić, ponieważ ciekawa grafika na aucie przyciąga uwagę i wpływa na wizerunek firmy. To bardzo istotne, ponieważ klient widząc np. logo Twojego przedsiębiorstwa, zapamiętuje jego wizerunek, co wpływa na rozpoznawalność marki i jednocześnie prawdopodobieństwo skorzystania z Twojej oferty. Nie bez powodu tak wielu przedsiębiorców korzysta z tego rodzaju reklamy, jaką jest oklejanie samochodów w Gdańsku.

 

Interesuje Cię oklejanie samochodów w Gdańsku, jednak nie wiesz, jaka opcja sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku? Chętnie Ci w tym doradzimy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oklejania aut w Gdańsku!

Zaufali nam
Zamów kontakt
 

Telefon kontaktowy:

tel.: (+48) 696 428 583

Adres email:

biuro@studiopanpawel.pl