Oferta
Identyfikacja wizualna

Jest to nasza główna misja i śmiało można stwierdzić, że nikt nie robi tego lepiej niż Pan Paweł. Dobrze dopasowana i perfekcyjnie wykonana reklama może spełnić zarówno funkcję, dla której została stworzona, jak również w efektowny sposób ozdabiać Państwa siedzibę.

W skład oferty wchodzą:

Systemy ekspozycyjne

Obrazy / fototapety

Na jakiś czas ustąpiły miejsca surowemu stylowi skandynawskiemu, obecnie jednak przeżywają swojądrugą młodość. Chłodne wnętrza ocieplają ciekawe grafiki i fotografie. Personalizacja mieszkania dla
każdego jest bardzo ważną rzeczą, a nic tak nie określa charakteru mieszkańców jak ich własne zdjęcia czy ulubione motywy na ścianach. Również pomieszczenie do pracy warto ciekawie wystylizować, aby pracownicy już nigdy nie chcieli wychodzić do domu.

Systemy ekspozycyjne

Dekoracyjne folie na przeszkleniach (folie szronione / witrażowe)

Folie te pełnią 2 ważne funkcje. Przede wszystkim dyskretnie i elegancko przesłaniają przeszklenia zarówno wewnątrz biura jak i na zewnątrz, np na panelach balkonowych. Nie zabierają przy tym zbyt wiele światła. Zaprojektowane w ciekawy sposób oraz odpowiednio przygotowane będą również fantastyczną dekoracją.

Systemy ekspozycyjne

Naklejki na witryny

Bardzo ważny element reklamy. Fajny projekt na szybie w siedzibie Państwa firmy może zachęcićpotencjalnego klienta do wejścia. Naklejki wykonujemy z bardzo różnych rodzajów folii, my znamy je wszystkie, Państwu zaproponujemy najlepszą opcję dostosowaną do oczekiwań.

Systemy ekspozycyjne

ROLLUPY, RAMKI, POTYKACZE, ŚCIANKI, FLAGI, itp.

Tego potrzebujecie Państwo na różnego rodzaju targi, prezentacje, eventy. Chętnie pomożemy w doborze kompletu materiałów. Przygotujemy zarówno projekt jak i gotowy system prezentacyjny.

Systemy ekspozycyjne

TABLICE INFORMACYJNE / LITERY PRZESTRZENNE / KASETONY

Zaufali nam
Zamów kontakt
 

Telefon kontaktowy:

tel.: (+48) 696 428 583

Adres email:

biuro@studiopanpawel.pl