SZKLANE BALKONY
oklejanie
Skuteczna reklama
może być piękna
zaufaj
naszym pomysłom
wszystko
czego potrzebujesz
O firmie
Lubimy kreatywne wyzwania

Naklejki na szyby Gdańsk - Oklejanie szyb folią

 

Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętą IDENTYFIKACJĄ WIZUALNĄ. Wykonujemy zarówno różnego rodzaju oznakowania dla dużych firm jak też indywidualne dekoracje Państwa domów. Każdy klient jest naszym NAJWAŻNIEJSZYM KLIENTEM i wszystkie zamówienia traktujemy poważnie.

Nasz zespół składa się głównie z młodych ludzi, ale każdy ma za sobą wiele lat doświadczenia w branży reklamowej. Nikt nie trafił do nas przypadkiem i wszyscy jesteśmy WŁAŚCIWYMI LUDŹMI NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU.

Oferta
Identyfikacja wizualna

Ona wyróżnia Was spośród wielu innych firm o podobnym profilu. Dobrze zaprojektowana i ciekawie zaprezentowana reklama, z całą pewnością zwróci uwagę potencjalnego klienta. My sprawimy, że klient do Was trafi, zaciekawi się, wejdzie do środka – waszym zadaniem jest już tylko go u siebie zatrzymać.

Reklama na pojazdach

W dobie wszechodecnych aut i notorycznego poszukiwania miejsca parkingowego, marnotrastwem byłoby nie wykorzystanie tak oczywistego nośnika reklamy, jakim jest własny samochód. Marka Twojej firmy stanie się rozpoznawalna, instynktownie zapamiętana wśród pozostałych uczestników dróg. Niech Twój samochód zwraca uwagę, niech o Twojej firmie dowiedzą się ci, których mijasz codziennie. Daj im szansę, aby poczuli potrzebę skorzystania z Twoich usług – niech Cię zobaczą.

Materiały reklamowe

Każda firma ich potrzebuje. Ulotki, wizytówki, foldery, teczki... po prostu nie wypada ich nie mieć. Długopisy, notesy, kalendarze, gadżety reklamowe... wyposażenie dodatkowe, ale często przeważające szalę na Waszą korzyść, podczas porównania z konkurencją. Elegancko zapakowane dokumenty, ekskluzywna wizytówka, czasem breloczek czy długopis w prezencie i klient jest Wasz. Chciałoby się powiedzieć „mała rzecz, a cieszy”. Gwarantujemy, że warto zainwestować w wizerunek.

Studio graficzne

Projekt Gratis! – tak reklamują się inni, u nas tego nie usłyszysz. Nie oznacza to jednak, że cena projektowania sprawi, że spadniesz z krzesła – oznacza to tyle, że szanujemy każdą pracę. Czegomożesz oczekiwać po firmie, która na kolanie, w międzyczasie, zaprojektuje Ci logo, wizytówkę, reklamę na witrynę? U nas masz gwarancję fachowego podejścia do każdego klienta, nasz czas w pełni poświęcimy na stworzenie niepowtarzalnego projektu, a przecież to właśnie od niego wszystko się zaczyna.

Aktualna promocja
W GRUPIE SIŁA!!!

Z uwagi na duże zainteresowanie w zeszłym roku ofertą promocyjną "DLA PAR” postanowiliśmy tę promocję pozostawić również w obecnym sezonie.
Dodatkowo zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty promocyjnych na oklejanie szklanych balkonów.
Nowa promocja nosi nazwę "W GRUPIE SIŁA!!!" i obejmuje GRUPĘ 3 lub więcej sąsiadów (z jednej okolicy), którzy zdecydują się okleić swoje balkony. Szczegóły obu PROMOCJI poniżej:

PROMOCJA "DLA PAR" - Oferujemy 10% zniżki przy zamówieniu oklejenia dwóch balkonów. Dogadaj się z sąsiadem lub sąsiadką, kuzynką, babcią czy teściową i wspólnie zamówcie u nas oklejenie balkonów. Nie musicie mieszkać w jednym bloku, wystarczy, że ustalicie WSPÓLNY TERMIN – to jedyny warunek. Każdy balkon okleimy 10% taniej.

PROMOCJA "W GRUPIE SIŁA!!!" - pragniemy dać Wam zniżkę aż 15% na oklejenie balkonu jeśli zbierzecie grupę 3 lub więcej SĄSIADÓW i wspólnie zdecydujecie się na oklejenie swoich balkonów. Każdy balkon okleimy 15% taniej. Termin oklejenia nie musi być jeden, ale od oklejenia pierwszego balkonu do oklejenia ostatniego nie może upłynąć więcej niż 7 dni. Oferta przeznaczona jest dla GRUP SĄSIEDZKICH, czyli obejmuje osoby mieszkające na jednym osiedlu bądź w tej samej okolicy.

Zmierz szyby, zadzwoń lub napisz, a od ceny jaką zaproponujemy odejmij 10% lub 15% - tyle zapłacisz jeśli znajdziesz drugi, trzeci i kolejny chętny balkon do kompletu. Zniżkę otrzymuje każdy balkon biorący udział w promocji.

 

*Szczegóły obu promocji możemy przesłać drogą mailową.

Naklejki na szyby Gdańsk - Oklejanie szyb folią

Oklejanie folią szyb w Gdańsku staje się coraz bardziej popularne. Mowa nie tylko o reklamowym wymiarze tego rodzaju działań. Zabezpieczenie balkonów pozytywnie wpływa na jego odbiór wizualny, a przy tym zapewnia większą prywatność - nasze folie używane w przypadku tarasów są najczęściej matowe i urozmaicone ciekawymi wzorami.

Zawsze dopasowujemy się do wymagań naszych klientów, niezależnie od zastosowania czy branży. Z tego powodu możemy zaprojektować i wykonać naklejki na szyby w Gdańsku na okna przedszkoli i szkół podstawowych, ale też informacyjne grafiki umieszczane na witrynach lokali i biur. Stylistyka zawsze jest dopasowana do Twoich potrzeb, dlatego możesz mieć pewność owocnej współpracy niezależnie od tego, czy wolisz elegancję, minimalizm czy intensywne barwy i ciekawe wzornictwo.

Czytaj dalej

Oklejanie szyb - Gdańsk

Oklejanie szyb w Gdańsku realizujemy wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Stosowane przez nas folie są wytrzymałe i odporne na różne negatywne czynniki, dlatego będą dobrze się prezentowały przez długi czas. Możemy również doradzić w zakresie ich wyboru (np. pod względem typu, kolorystyki).

Proponujemy oklejanie folią szyb w przypadku każdego rodzaju zleceń - zarówno tych mniejszych, jak i większych oraz bardziej skomplikowanych. Jeśli chcesz zobaczyć efekty naszej pracy, to sprawdź zawartość zakładki REALIZACJE.

Naklejki na szyby - Gdańsk

Jesteśmy profesjonalistami, którzy stawiają na rzetelność oraz odpowiedzialność. Do oklejania folią szyb w Gdańsku podchodzimy z dużą precyzją oraz dbałością o wszelkie, nawet najdrobniejsze detale. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z podejmowanych przez nas działań, ponieważ ich zadowolenie jest dla nas priorytetem. W naszej pracy wykorzystujemy jedynie wysokiej klasy materiały oraz preparaty, które umożliwiają nam uzyskanie pożądanych rezultatów. Oklejanie szyb w Gdańsku to oferta skierowana do osób ceniących sobie profesjonalizm oraz staranność, a także najwyższe standardy obsługi. Zależy nam, aby współpraca z każdym klientem przebiegała w przyjaznej atmosferze, a także stawiamy na klarowny przepływ informacji.

Oklejanie szyb Gdańsk - skuteczne rozwiązanie

W sytuacji, w której klient planuje zlecić na oklejanie folią szyb w Gdańsku, jednak do podjęcia optymalnej decyzji potrzebuje więcej informacji, można się z nami skontaktować. Posłużymy profesjonalnym doradztwem oraz przekażemy wszelkie istotne wskazówki, co znacząco przyspieszy proces podejmowania najkorzystniejszej decyzji. Dokładamy wszelkich starań do budowania pozytywnych relacji z naszymi klientami, ponieważ są one dla nas kluczem do wzajemnego zrozumienia, a tym samym do owocnej współpracy. Oklejanie folią szyb w Gdańsku spotyka się z uznaniem ze strony klientów, co daje nam ogromną motywację do dalszego rozwoju oraz sprawnego działania.

Zaufali nam
Zamów kontakt
 

Telefon kontaktowy:

tel.: (+48) 696 428 583

Adres email:

biuro@studiopanpawel.pl