Realizacje
Naklejki na szybach i witrynach

Wstecz

Firma Air Help - Olivia Star - Olivia Business Centre. Oklejenie pomieszczeń biurowych i salek konferencyjnych. Naklejki z folii szronionej.

Firma Air Help - Olivia Star - Olivia Business Centre. Oklejenie pomieszczeń biurowych i salek konferencyjnych. Naklejki z folii szronionej.

Przychodnia lekarska - GARNIZON. Pomysł i realizacja Pan Paweł. Część szyb oklejona została folią szronioną, na całości umieszczone zostały grafiki z folii kolorowych.

Przychodnia lekarska - GARNIZON. Folia szroniona z elementami z folii kolorowych oraz z naklejkami drukowanymi. Kombinacje z trzech różnych materiałów - naszym zdaniem udane.

Kolejna realizacja dla Salonu ALFA OPTYK przy ul. Wodnika w Gdańsku. Naklejka z folii OWV.

Naklejki na witryny w salonach Alfa Optyk. Częściowo folia One Way Vision z wydrukiem, częściowo naklejki z folii zwykłej ciętej ploterowo.

Kampania 1% - folia z wydrukiem oraz z folia wycinana ploterowo na witrynach wszystkich salonów Skoda Plichta w Trójmieście. Projekt i wykonanie - Pan Paweł.

Naklejka z folii z wydrukiem oraz z folii wycinanej ploterowo na witrynach wszystkich salonów Skoda Plichta w Trójmieście. Projekt i wykonanie - Pan Paweł.

Wyklejenie hasła reklamowego - witryny salonów Skoda Plichta w Trójmieście.

Naklejki na witrynach salonu Aqua Derma. Folia z wydrukiem oraz naklejki wycinane ploterowo. Projekt witryny - Pan Paweł.

Naklejka na witrynę wykonana z folii szronionej wycinanej ploterowo. Realizacja dla firmy Hair4You. Projekt - Pan Paweł.

Naklejki z folii szronionej z dodatkiem folii kolorowych na witrynie firmy Muzyczny Starter.

Ciekawa realizacja dla firmy TES. Oklejenie przeszklonej maszyny do produkcji butelek plastikowych. Folia szroniona wycinana ploterowo.

Naklejki z folii One Way Vision na witrynach Pralni Dla Domu. Projekt i wykonanie - Pan Paweł.

Oklejenie przeszklonych drzwi w siedzibie firmy TES. Folia szroniona wycinana ploterowo.

Wyklejenie wszystkich przeszkleń w siedzibie firmy BORGA. Każde biuro oklejone w indywidualny sposób. Folia szroniona wycinana ploterowo.

Wyklejenie wszystkich przeszkleń w siedzibie firmy BORGA. Naklejki z folii szronionej wycinanej ploterowo z elementami folii kolorowych.
Zamów kontakt
 

Telefon kontaktowy:

tel.: (+48) 696 428 583

Adres email:

biuro@studiopanpawel.pl